Liczba odwiedzin strony: 28319 Osób na stronie: 1
 

DIT
Biuro Tłumaczeń
Jakub Stępień

 

Biuro tłumaczeń DIT powstało w 1993 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i osób fizycznych. Świadczone usługi mają wysoką, wypracowaną przez lata jakość, a atmosfera współpracy zawsze pozostaje ciepła i sympatyczna. Doświadczony i zgrany zespół pozwala nam działać szybko i reagować elastycznie na potrzeby naszych klientów.

Oferta obejmuje wszystkie rodzaje usług związanych z tłumaczeniami. Obsługujemy dowolne pary językowe. Pomagamy w organizacji szkoleń, konferencji oraz wyjazdów biznesowych. Chętnie angażujemy się w duże i wymagające projekty. Dla stałych klientów oferujemy pakiety dodatkowych korzyści.

W niemal 20-letniej historii firmy zaufało nam wiele prestiżowych firm polskich i zagranicznych. Z częścią z nich nasze partnerskie relacje mają charakter wieloletni. Pisemne referencje od niektórych z naszych klientów znajdą Państwo w zakładce Galeria

Obecnie, siedziba firmy znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko Placu Wilsona - w samym sercu dzielnicy Żoliborz, w miejscu dobrze skomunikowanym, blisko centrum miasta.

Wszelkie potrzebne dane kontaktowe znajdą Państwo w polu Kontakt po prawej stronie lub w zakładce Dojazd

Zapraszamy do współpracy!

 
Z poważaniem,
Jakub Stępień
Właściciel